B Serisi Uzun Süre Saklama Özelliğine Sahip Kriyojenik Sıvı Azot Saklama Tankı

  • B Serisi alüminyum dewarlar sıvı azotun kolay bir şekilde taşınması ve saklanması için dizayn edilmiştir.

In Stock
100% Orjinal ve Garantili
Hızlı Teslimat
Ürün Desteği

Açıklama

ÖzelliklerB2002MB2003MB2009MB2011MB2016MB2020MB2036M
Kullanılabilir Hacim (l)24.110.51216.421.735.9
Boş Ağırlık (kg)2.14.26.48.19.29.816
Dolu Ağırlık (kg)3.77.516.517.822.427.245
Toplam Uzunluk (mm)407433455623449673652
Dış Çapı (mm)190245368310450395480
Boyun Çapı (mm)35515151515151
Statik Buharlaşma Oranı
(günlük)
0.090.10.110.110.110.110.12
Statik Tutma Süresi224195109149197276
Seviye Adeti111211 / 21 / 2
Kanister Yüksekliği (mm)110110110270110110 / 270110 /270
Kanister Çapı (mm)26373737373737
Kanister Adeti3666666
Saklama Kapasitesi
French straws 0,25 cc47415601560270020251560 / 27001560 / 2700
French straws 0,50 cc2107207201200900720 / 1200720 / 1200
Cryovials ø12mm – H: 48mm (6 cryovials/cane)2160 / 2160 / 216
Cryovials ø12mm – H: 55mm (5 cryovials/cane)1800 / 1800 / 180
Cryovials ø12mm – H: 45mm (6 cryovials/cane)2520 / 2520 / 252
Cryovials ø12mm – H: 75mm (2cryovials /mini cane)12727210872 / 7272 / 72